Ontdek Hotel Reymar Playa *** in het levendige Malgrat de Mar – waar zon, zee en Spaanse charme samenkomen. Dit sfeervolle hotel ligt op een steenworp afstand van het strand en de gezellige boulevard. Geniet van comfortabele kamers, een verfrissend zwembad en smakelijke gerechten tijdens het halfpension. Of je nu kiest voor een korte break of een langere vakantie van 8 tot 17 dagen, hier vind je de perfecte mix van ontspanning en levendigheid. Hotel Reymar Playa: jouw ideale uitvalsbasis aan de Costa Brava.

Waarom boeken?

  • Vlakbij het strand en de boulevard

  • Leuk zwembad met kinderbad en zonneterras

  • Avondshows

  • Goede prijs kwaliteit 

Royal Class....................................€ 25,00 p.p.

Prijs p.p. 8d 9d 10d 12d 17d
Volpension € 39 € 47 € 55 € 69 € 109

Single -30%
3e Volwassene** -55%
Kind (0-1 jaar)** -85%
1ste kind (2-12 jaar)** -75%
1ste kind (2-12 jaar)** (juli - aug.) -70%
2de kind (2-12 jaar)** -70%

** in dezelfde kamer met 2 volwassenen

Reymar Playa***

Hotel Reymar Playa *** is een verzorgd driesterrenhotel met 220 comfortabele kamers, verdeeld over zeven verdiepingen met lift. Het hotel beschikt over een ruim buitenzwembad met zonneterras, ligstoelen en parasols, een restaurant met buffetmaaltijden en een gezellige bar. Voor ontspanning is er een tv-ruimte, speelruimte en in de zomer regelmatig avondentertainment. Het strand ligt op slechts enkele meters afstand, gescheiden door de levendige kustweg en de gezellige promenade van Malgrat de Mar. Ook het centrum met winkels, restaurants en bars bevindt zich op loopafstand. Dankzij de ideale ligging en prettige sfeer is Hotel Reymar Playa een geliefde keuze voor zonliefhebbers en gezinnen. 

Maaltijden

Halfpension

Ontbijtbuffet
Dinerbuffet

De maaltijden in het hotel starten bij het inchecken (+/- 13u.) en eindigen bij het uitchecken (+/- 10 u.).
Het ontbijt de dag van aankomst en de lunch de dag van vertrek zijn niet inbegrepen.

Inbegrepen

  • Vervoer per luxeviersterrenautocar voorzien van bar, toilet, dvd on board entertainment systeem en airco

  • Verblijf in Reymar Playa *** op basis van halfpension

Niet inbegrepen

  • De maaltijden tijdens de heen-en terugreis, alle middagmalen & dranken

  • Reis-en annuleringsverzekering (4,50€ p.p./dag)

  • Facultatieve uitstappen en toegangsgelden

  • De fooi van de chauffeur is vrijblijvend en is een uiting van uw waardering en appreciatie

Belangrijke info

Grensformaliteiten

  • Een geldige identiteitskaart, geldig tot 6 maanden na retour.
  • Kinderen jonger dan 12 jaar, is een kids-ID verplicht.
  • Minderjarigen die zonder ouder of voogd het land verlaten hebben een toelating nodig met een stempel van het stadhuis van de woonplaats.
  • Niet-Europeanen nemen contact op met de bevoegde ambassade of consulaat.
  • Indien een reiziger bij de afreis niet de nodige documenten kan voorleggen, zal hij de daaruit voortvloeiende kosten niet op Herman & Vandamme kunnen verhalen.
  • Bezoek http://diplomatie.belgium.be/nl voor alle recente informatie over jouw bestemming: reisadvies, vereiste identiteitsdocumenten en andere praktische reisinfo

Gezondheidsinfo

  • Er zijn geen bijzondere vaccinaties verreist voor reizen naar Spanje.
  • De standaardvaccinaties zijn wel van toepassing, dit dient individueel bij de huisarts besproken te worden.
  • Een reisapotheek is bijzonder nuttig, uw apotheek kan u hier de nodige info verschaffen.

Valuta

Euro

Taal

Spaans maar voor toeristen voornamelijk Engels