Supplementen
Geen supplement voor alleenreizenden!
Momenteel niet beschikbaar
Enjoyhotel Greetsiel




Enjoyhotel Greetsiel beschikt over 40 zeer ruime kamers, die allemaal per lift bereikbaar zijn. De kamers hebben een eigen badkamer met douche en toilet en beschikken over fijne boxspringbedden, föhn, TV met Nederlandse zenders, comfortabele zithoek en bureau. De wellnessruimte bestaat uit een Finse sauna, stoombad, tepidarium en wellnesstuin. In het hotel wordt u dagelijks verwend met heerlijke maaltijden. Na het diner kunt u zich amuseren in de bar-lounge. Bij mooi weer kunt u lekker genieten op het terras. ’s Avonds is er regelmatig vertier en entertainment, waaronder één avond een wandeling door Greetsiel en een avond met live muziek.
Kamers
Maaltijden
All Inclusive
Het volgende is inclusief tijdens uw verblijf:
Inbegrepen
- Vervoer per luxeviersterrenautocar voorzien van on board entertainment systeem , bar, toilet, dvd en airco
- Professionele begeleiding van een ervaren Herman & Vandamme – gids.
- Verwelkoming in het hotel met koffie en gebak
- 4x Overnachting in Enjoyhotel Greetsiel **** in een tweepersoonskamer voor u alleen
- 4x Ontbijtbuffet
- 4x Lunch of lunchpakket
- 4x Viergangendiner keuzemenu (aan tafel geserveerd of in buffet vorm)
- Gratis koffie- & theecorner
- Gratis cocktail van de dag
- Dagelijks alle drankjes van 17 – 24.00 u. inbegrepen: Bier, wijn, fris- en vruchtendranken, jenevers & Apfelkorn
- Elke avond animatie met o.a. live muziek, bingo-avond en een dorpswandeling.
- Verblijfstaksen
- Gebruik hotelbioscoop
- Gebruik van alle hotel sauna’s in saunalandschap en wellnesstuin
- Alle bezoeken & toegangsgelden
Niet inbegrepen
- Reis-en annuleringverzekering
- De fooi van de chauffeur is vrijblijvend en is een uiting van uw waardering en appreciatie
Reisprogramma
Dag 1
Onze eerste dag verkennen we het charmante stadje Greetsiel tijdens een stadswandeling. Daarna checken we in in ons hotel en betrekken onze kamers. De dag wordt afgesloten met een avondmaal in het hotel.
Dag 2
Na het ontbijt vertrekken we naar Papenburg, waar we een begeleid bezoek brengen aan de scheepswerven.
We reizen door naar de Emssperrwerke in Leer voor een korte wandeling, gevolgd door een bezoek aan de Pilsum vuurtoren.
Dag 3
Vandaag neemt onze gids ons op sleeptouw doorheen het schilderachtige havenstadje Emden en het historische vestingdorp Bourtange.
Dag 4
Vandaag bezoeken we Bad Zwischenahn. Na de middag staat het Park der Gaerten, beroemd om zijn bloemen en planten ook nog op de planning.
Dag 5
De laatste dag brengen we nog een begeleid bezoek aan het Gevangenismuseum. Na de lunch vertrekken we richting Menen, waar een einde komt aan deze mooie reis door Oost-Friesland.
Belangrijke info
Grensformaliteiten
Een geldige identiteitskaart, geldig tot 6 maanden na retour.
Kinderen jonger dan 12 jaar, is een kids-ID verplicht.
Minderjarigen die zonder ouder of voogd het land verlaten hebben een toelating nodig met een stempel van het stadhuis van de woonplaats.
Niet-Europeanen nemen contact op met de bevoegde ambassade of consulaat.
Indien een reiziger bij de afreis niet de nodige documenten kan voorleggen, zal hij de daaruit voortvloeiende kosten niet op Herman & Vandamme kunnen verhalen.
Bezoek http://diplomatie.belgium.be/nl voor alle recente informatie over jouw bestemming: reisadvies, vereiste identiteitsdocumenten en andere praktische reisinfo
Gezondheidsinfo
Er zijn geen bijzondere vaccinaties verreist voor reizen naar Duitsland.
De standaardvaccinaties zijn wel van toepassing, dit dient individueel bij de huisarts besproken te worden.
Een reisapotheek is bijzonder nuttig, uw apotheek kan u hier de nodige info verschaffen.
Valuta
Euro
Taal
Duits